Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

WE ARE LOOKING FOR ACCOUNTING HEROES IN OUR NEW STORY!

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.
1-11-26656/JA

Ponuka práce Slovenská republika

Práca v regióne

Ponuka práce Účtovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Do you enjoy understanding how business works and seeing the critical decisions that eventually show up in the bank account? If you have already undertaken your first career steps in the field of accounting and you are excited about the prospect of joining young finance teams within a growing Shared Services Centre (SSC), do not hesitate any longer and come get hands-on experience through the following activities:- You will support the Accounts Payable department - You will handle and process all invoices until the release of payment - Diverse reporting activities and closures of accounts will fall directly under your responsibility- You will have the opportunity to master your knowledge of SAP by managing various accounting data - You will be able to show off your English and German in daily communication with other departments

Požiadavky na zamestnanca

  • In order to successfully join an international company, we need talented candidates like you. If you are excited to take on new challenges and meet the following criteria, we would be very happy to meet you in person!- You can communicate in ENGLISH ( basic level A2/B1) and GERMAN language (level B1+/B2)- You have attended business academy/university with economic background (and enjoyed it!)- Your desire to immerse yourself in the mysteries of accounting is unchallenged- You are ideal candidate if you can work in SAP; if not, we will be more than happy to teach you

Výhody a ďalšie informácie

  • In return company offers the prospect of working with the leading player in its industry that matches your ambitions to grow and succeed along with a highly motivating salary package related to your ability.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 01.07.2018
ID ponuky práce: 564935

Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.
Námestie SNP 1
811 06 Bratislava 1

alebo

Obchodná 19
811 06 Bratislava

Buček Ján
jan.bucek@grafton.sk
02-59 208 111 / 02-59 208 122-práca v UK

O spoločnosti Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Grafton Recruitment – Váš partner pri hľadaní práce Hľadáte novú prácu? Chcete nájsť stále zamestnanie alebo brigádu? Nie ste si istí ako správne napísať životopis (CV)? Čo je dôležité vedieť na pracovnom pohovore alebo výberovom konaní? Aké je Vaše uplatnenie na trhu práce? Spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia, svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovania práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale aj prácu v zahraničí, najmä v Anglicku a Írsku. Zameriavame sa najmä na ponuky práce v nasledujúcich odboroch: Finance, Banking&Accounting; Technologies–Engineering; Construction&Real Estate; IT&Telco; HR, Office Services&Law; Business Support Centers; Sales&Marketing; Temporary Staffing&Industrial Placements; International Division; Pharmaceutical; Catering&Hospitality and Blue Collars. Okrem pracovných ponúk Vám poradíme ako napísať životopis, sprievodný list alebo ako sa pripraviť na pohovor. Medzi naše služby patrí tiež personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement. Záleží nám na kvalite a snažíme sa na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto sme implementovali systém riadenia kvality ISO 9001 uznávaný aj v Európe. Grafton Recruitment, ktorý bol založený v roku 1982, zaznamenal významný nárast v posledných piatich rokoch. So 76 pobočkami v 19 krajinách sveta, naša pobočková sieť poskytuje schopnosť byť bližšie klientom a naši konzultanti majú znalosť lokálneho aj medzinárodného trhu (Belgium, Chile, China, Czech Republic, France, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Lithuania, Poland, Portugal, Romania, Russia, Singapore, Slovakia, Spain, Turkey, UAE, UK).

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online