Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Asset Valuation and Pricing Analyst

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Obchodný analytik

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • zúročíte svoje skúsenosti s vytváraním analýz a reportov- získate možnosť pracovať v medzinárodnom kolektíve, ktorý sa neustále rozvíja- budete mať prehľad o aktuálnom stave ekonomiky a nadchádzajúcich zmenách Na tejto pozícii budete:
  • analyzovať ceny na trhu s ojazdenými vozidlami- pravidelne diskutovať s komisiou o zostatkových hodnotách vozidiel- vytvárať analýzy a následne prezentovať vlastné výsledky ohľadom zostatkovej hodnoty a ceny- aktívne sa podieľať na zlepšovaní reportingových a porovnávacích nástrojov- analyzovať ekonomickú situáciu a taktiež makroekonomické trendy

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie:
  • vysokoškolské
  • Zameranie štúdia:
  • štatistika, matematika, fyzika, ekonómia a iné
  • Cudzie jazyky:
  • Anglický jazyk - komunikatívny
  • PC znalosti:
  • Microsoft Excel - pokročilýVBA - pokročilý
  • Prax:
  • prax na obdobnej pozícii
  • Osobnostné predpoklady:
  • silné analytické schopnostiproaktívny v riešení problémovochota cestovať
  • Pri výkone práce je potrebná:
  • skúsenosť s risk manažmentom alebo finančným kontrolingom- Excel - pokročilý- znalosť VBA - pokročilý- znaosť SQL - výhodou- dobrá znalosť automobilového trhu - výhodou- anglický jazyk - B2/C1- ochota cestovať min. 2x do mesiaca

Výhody a ďalšie informácie

  • Medzinárodná spoločnosť rozširuje svoj Asset Valuation tím o analyticky zameraného človeka, ktorý rád pracuje s číslami.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 26.08.2019
ID ponuky práce: 585758

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online