Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Finance Account Manager with Italian language

Synergie Slovakia s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Account manažér - bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Do you like data analysis and problem solving? Are you communicative and able to bring new solutions? Would you like to manage relationships with TOP vendors? Do you speak Italian? Great! Start working as a Finance Account Manager for the leading global e-commerce company. You will be:
  • acting as a main point of contact for TOP vendors
  • developing strong business relationships, create mutual trust and resolve any conflicts
  • taking care of any account related inquiries from vendors
  • identifying and resolving variances and discrepancies in finance and supply chain
  • communicating with different departments and stakeholders
  • having an opportunity to impact the processes and come up with new solutions

Požiadavky na zamestnanca

  • Level pozície:Specialist
  • minimum 4 years of experience in Finance/ Supply chain or Logistics
  • excellent English (C1/native) AND Italian (C1/native)
  • ability to communicate and present complex analysis and data
  • experience in project management
  • analytical skills
  • advanced Excel skills (pivot tables, VLOOK UP, HLOOK UP, filters, basic functions, tables)

Výhody a ďalšie informácie

  • motivating salary (depends on individual capabilities)
  • interesting benefits as home office, sick days, extra vacation days and many more
  • paid overtimes
  • dynamic multinational environment
  • awesome events, teambuildings and parties
  • Plat:from 1.440 EUR gross per month

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 27.08.2019
ID ponuky práce: 585846

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Monika Smiešková
smieskova@synergie.sk
+421 254 415 522

O spoločnosti Synergie Slovakia s.r.o.

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online