Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Account manager

Synergie Slovakia s.r.o.
French&English

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Account manažér - bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Are you looking for a career in international corporation with enormous possibilities for career development and professional growth? Would you say you have great communcation and analytical skills and do you speak French and English fluently? We are looking for an energetic and communicative person to join the team of retail support. As Retail Account Manager you will:
  • manage escalations of complex problems from Vendors and identify, evaluate, report technical and/or operational problems
  • work closely with management and business owners to improve efficiency and accuracy of e-commerce processes
  • have phone and e-mail communication with different departments within company, vendors and employees
  • use a wide variety of software tools to navigate vendor accounts, research and review policies and communicate effective solutions The department is multilingual supporting languages in French, German, Spanish, Italian and English. Salary depends on the skills and requirements.

Požiadavky na zamestnanca

  • Level pozície:Specialist
  • Fluent English AND French
  • Data and numbers orientation
  • Strong interpersonal and communication skills
  • Multitasking
  • Actively seeks solutions through logical reasoning and data interpretation skills

Výhody a ďalšie informácie

  • interesting benefits package (flexbile work time, home office, extra free days etc.)
  • development & career path
  • teambuildings and company's events
  • young and international team
  • Plat:from 1300eur gross

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 29.08.2019
ID ponuky práce: 585997

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Monika Smiešková
smieskova@synergie.sk
+421 254 415 522

O spoločnosti Synergie Slovakia s.r.o.

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online