Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Production Leader

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Trenčiansky kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Produktový manažér - BankovníctvoFinancie, Produktový manažér - Bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Optimalizuje procesy v rámci výrobných aktivít s cieľom zefektívnenia výrobného procesu a znižovania nákladov spoločnosti
  • Zodpovedá za správu procesov, spravuje technické špecifikácie
  • Zavádza, sleduje a vylepšuje procesy v rámci výroby
  • Spracováva technickú a technologickú dokumentáciu v oblasti výroby
  • Zodpovedá za implementáciu zmien v technických špecifikáciách a nových špecifikácií a postupov vo výrobe
  • Zavádza nové metódy, procesy a projekty vo výrobe
  • Plní iné úlohy zadané priamym nadriadeným

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ/SŠ technického smeru
  • Anglický jazyk alebo nemecký jazyk (podmienkou)
  • Microsoft Office (Excel, Word, Power Point, Outlook) - pokročilý
  • Viacročné skúsenosti s výrobou, výrobným procesom
  • Skúsenosti s optimalizáciou výrobného procesu, LEAN,
  • Skúsenosti s riadením ľudí vo výrobe
  • Dobré organizačné a komunikačné schopnost

Výhody a ďalšie informácie

    Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

    Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
    Druh mzdy: Iná / dohodou
    Ponuka uverejnená dňa: 03.09.2019
    ID ponuky práce: 586461

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Lívia Strašíková
    livia.strasikova@lugera.com
    +421 905 687 374

    O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

    Partnerské servery

    Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

    našapráca.sk

    našeplaty.sk

    informatici.sk

    obchodníci.sk

    môjslovník.sk

    biocesta.sk

    Slovník cudzích slov

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    cudzie slová online