Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Sales Acquisition Manager

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bratislavský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Account manažér - bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vyhľadávanie nových zákazníkov a následné rozširovanie zákazníckej siete vo zverenom regióne
  • Reprezentácia spoločnosti a udržovanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
  • Vedenie obchodných jednaní s kľúčovými gastro klientmi a partnermi
  • Vyjednávanie podmienok spolupráce so strategickými dodávateľmi i odberateľmi
  • Analýza trhu dodávateľov a odberateľov
  • Tvorba obchodnej, marketingovej a personálnej stratégie
  • Riadenie, vedenie a motivovanie tímu podriadených area manažérov
  • Budovanie distribučných kanálov pre produkty/služby spoločnosti
  • Plnenie obchodných plánov
  • Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

  • 5-ročná prax v rámci akvizícií
  • prax v segmente Gastro/Horeca alebo potravín
  • skúsenosti s riadením obchodnej skupiny
  • negociačné schopnosti (vyjednávanie)
  • analytické myslenie, obchodná matematika, spájenie súvislostí
  • pokročilá komunikácia v anglickom jazyku
  • organizovanie a plánovanie vlastnej práce a tímu
  • adaptabilita, flexibilita, samostatnosť

Výhody a ďalšie informácie

  • práca v silnej a stabilnej spoločnosti
  • maximálna podpora z centrály v aktivitách
  • technické a personálne zázemie
  • rozvoj zamestnancov formou školení
  • služobné vozidlo aj na súkromné účely

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 16.09.2019
ID ponuky práce: 587886

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Barbara Lojeková
barbara.lojekova@lugera.com
+421 915 394 858

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online