Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Financial Analyst

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Prešovský kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Finančný analytik

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Kontrola plnenia hospodárskeho plánu jednotlivých hospodárskych stredísk, vyhodnocovanie a analýza plnenia hlavných ekonomických ukazovateľov
  • Spolupráca na príprave operatívnych a pravidelných mesačných analýz hospodárskeho výsledku a hlavných položiek súvahy
  • Asistencia pri príprave reportov a manažovaní platobného styku záväzkov a pohľadávok
  • Spolupráca na príprave ročného hospodárskeho plánu a plánu investícií podľa jednotlivých nákladových stredísk, príprava manažérskej výsledovky
  • Spolupráca pri riadení, tvorbe a kontrole plánov a rozpočtov zahraničných pobočiek
  • Sledovanie a plnenie legislatívnych požiadaviek a ich aplikovanie do interných predpisov,
  • Zavádzanie nových metód a prostriedkov v oblasti podnikového kontrolingu
  • Spolupráca a príprava podkladov pre audity

Požiadavky na zamestnanca

  • Ukončené VŠ vzdelanie v odbore Ekonomika/Financie
  • Prax na pozícii kontrolóra aspoň 2 roky
  • Anglický jazyk na plynule komunikatívnej úrovni
  • Znalosť Microsoft Excel na úrovni expert
  • Analytické myslenie
  • Dôslednosť a precíznosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Komunikatívnosť
  • Flexibilita
  • Proaktívny prístup
  • Schopnosť pracovať v tíme

Výhody a ďalšie informácie

    Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

    Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
    Druh mzdy: Iná / dohodou
    Ponuka uverejnená dňa: 16.09.2019
    ID ponuky práce: 587894

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Barbara Lojeková
    barbara.lojekova@lugera.com
    +421 915 394 858

    O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

    Partnerské servery

    Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

    našapráca.sk

    našeplaty.sk

    informatici.sk

    obchodníci.sk

    môjslovník.sk

    biocesta.sk

    Slovník cudzích slov

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    cudzie slová online