Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Scrum Master/ Team leader

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Hlavný účtovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • zdokonalíte svoje jazykové zručnosti, vďaka pravidelnej komunikácii v anglickom jazyku- využijete svoje líderske zručnosti - budete pôsobiť v medzinárodnej spoločnosti so skvelou atmosférou, Na tejto pozícii bude Vašou úlohou:
  • hľadať spôsoby zvýšenia tímovej efektivity & produktivity- organizovať a facilitovať všetky meetingy v rámci Scrum-u- spolupracovať s kolegami v rámci Metrohm AG vo Švajčiarsku- viesť členov tímu k osobnému rozvoju- spolupracovať s kolegami na vylepšovaní agilných metód v organizácii a na vytváraní otvoreného a podnetného prostredia

Požiadavky na zamestnanca

  • Cudzie jazyky:
  • Anglický jazyk - B2
  • Osobnostné predpoklady:
  • komunikatívne zručnosti, zodpovednosť, precíznosť, líderské schopnosti
  • Pre túto pozíciu potrebujete:
  • minimálne 2 roky skúseností v leaderskej pozícii - skúsenosť s prácou v agilnom prostredí- znalosť scrum metódy- vedenie ľudí ho baví, má kooperatívny spôsob vedenia a spolupráce- znalosť SW development life cycle- silné komunikačné schopnosti- schopnosť viesť a motivovať, vie dobre vychádzať s ostatnými a dodávať tímu pozitívnu energiu- tímové zručnosti, dobrá spolupráca s ostatnými,

Výhody a ďalšie informácie

  • Máte prirodzené líderské schopnosti a vyznáte sa v metóde Scrum? Staňte sa Scrum masterom pre úspešnú spoločnosť!

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 09.04.2021
ID ponuky práce: 614707

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online