Ponuky práce | účtovníci.sk

Práca pre účtovníkov?

Jednoduché, podvojné účtovníctvo, fakturácia, mzdové účtovníctvo, daňové poradenstvo - denne aktualizované ponuky práce, platový monitor.

Head of Quality

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Banskobystrický kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Hlavný účtovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Čo bude Vašou úlohou?- Zodpovedať za manažment kvality spoločnosti, za všetky činnosti a rozhodnutia v oblasti kvality- Neustále zlepšovanie a dohľad nad systémom manažmentu kvality na pracovisku s ohľadom na príslušné kvalitatívne normy (c GMP, FSSC 22 000, ISO9001, FAMI QS, Kosher, Halal), zabezpečenie súladu s požiadavkami zákazníkov, externými, vládnymi a internými požiadavkami- Pripravovať KPI reporty súvisiace s oblasťou kvality na pravidelnej báze- Viesť interné a externé audity- Nastavovať a viesť nové procesy a a koordinovať existujúce a nové projekty za oblasť kvality- Neustále zlepšovať existujúce procesy za účelom zvyšovania kvality- Mať na starosti správne využitie zdrojov a personálne obsadenie oddelenia

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosti:
  • Požadované vzdelanie:
  • chémia, chemické inžinierstvo, prírodovedné, farmaceutické so špecializáciou na oblasť kvality
  • Zameranie štúdia:
  • chémia, chemické inžinierstvo, prírodovedné, so špecializáciou na oblasť kvality
  • Cudzie jazyky:
  • AJ - min. B2
  • Požadované znalosti:
  • Vodičský preukaz:
  • Prax:
  • 10 rokov v oblasti kvality, 5 rokov na podobnej pozícii
  • Osobnostné predpoklady:
  • schopnosť dlhodobo plánovať a koordinovať rôzne činnosti- schopnosť viesť ľudí- výborné komunikačné zručnosti- zručnosť udržiavať a rozvíjať obchodné vzťahy- záujem o prácu v multikultúrnom prostredí
  • Požadované skúsenosti- znalosť systémov kvality c GMP, FSSC 22 000, ISO9001, FAMI QS, Kosher, Halal a inovácií v danom odvetví- skúsenosť s vedením auditov- školenie podľa registra školení AE-RG-001- vysokoškolské vzdelanie v odbore chémia, chemické inžinierstvo, farmaceutické vedy a pod., prax min. 10 rokov- nadpriemerné komunikačné zručnosti, riadiace a vodcovské kvality

Výhody a ďalšie informácie

  • Komplexné vedenie úseku kvality vrátane analytického (QC) oddelenia . Zodpovednosť za všetky činnosti a rozhodnutia týkajúcich sa činností kvality a za systém manažmentu kvality spoločnosti.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 09.11.2021
ID ponuky práce: 629831

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online